Zmarł Czesław Stachów

„Umarłych wieczność dotąd trwa,

dokąd pamięcią im się płaci”

Wisława Szymborska

Z ogromnym smutkiem, bólem oraz w poczuciu ogromnej straty informujemy, że 21 marca odszedł Czesław Stachów. Szlachetny, uczciwy i nieprzeciętny człowiek, o sercu wypełnionym miłością do otaczającego Go świata. Niezawodny Przyjaciel, pełny życzliwości, gotowy nieść pomoc każdemu kto jej potrzebował. Doskonały , szybownik, spadochroniarz oraz mechanik lotniczy o nieprzeciętnych umiejętnościach. Wieloletni zasłużony pracownik Aeroklubu Jeleniogórskiego oraz Zakładów Szybowcowych w Jeżowie Sudeckim. Honorowy Członek Aeroklubu Jeleniogórskiego.

Droga Elu w tych trudnych chwilach jesteśmy z Tobą, otaczamy Cię ciepłem oraz serdecznością i przytulamy da naszych lotniczych serc. Pozostałej Rodzinie składamy wyrazy współczucia i wsparcia w tym trudnym czasie.

Uroczystości pożegnania naszego Kolegi rozpoczną się Mszą Świętą, która odprawiona zostanie w piątek 24 marca o godzinie 14 w miejscowości Czernica.

Bezpośrednio po Mszy nastąpi odprowadzenie naszego Kolegi na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarz parafialny w Płoszczynie.